O Kožešnictví Luďka Slanaře

Luděk Slanař Kožešiny LS

Vážení přátelé, dovolujeme si vám představit výjimečného muže, který ctí tradice a v současné době je jedním z posledních, kdo stále vykonává kožešnické řemeslo.

Luděk Slanař

Už jako malý kluk toužil stát se kožešníkem. Od svých třinácti let pravidelně docházel do dílny a učil se od svých starších kolegů. Krása kožešin ho zcela pohltila na kožešnické škole, kterou úspěšně absolvoval. Od té doby pracoval v prestižních kožešnických společnostech v tuzemsku i v zahraničí. Luděk Slanař není pouhým výrobcem kožešin, ale rovněž módním návrhářem. Jeho modely nosí klienti v mnoha zemích světa.

Svým dlouholetým klientům nabízí široký výběr kožešinových výrobků: límce, čepice, čelenky, štoly, rukávníky, manžety, šály, bolerka, kabátky, bundy, paleta, pláště, nánožníky, kožešinové deky a přehozy.

Samozřejmostí je splnit každé přání zákazníka, zakázková výroba a exkluzivita. Firma Kožešiny – Luděk Slanař zpracovává nejrůznější materiály – králík, králík REX, jehnětina, popelka, kozinka, nutrie, bizam, liška, kuna, perzián a breitschwanz značky SWAKARA, norek a liška značky SAGA FURS, činčila, sobol a spoustu dalších.

Luděk Slanař je i velkým fanouškem dostihového sportu, ke kterému kožešinové doplňky od pradávna patří. Je v prezidiu pardubického Dostihového klubu a právě na závodišti v Pardubicích, se každoročně běží nejtěžší kontinentální dostih – Velká Pardubická steeplechase, kde jako doprovodný program probíhají módní přehlídky kožešin.

Kožešiny Luděk Slanař.Nevíte si rady s výběrem? Nemůžete najít přesně to, co chcete? Přijďte k nám a my Vám pomůžeme.

V březnu roku 2010 se firma přestěhovala do kouzelných prostor v historickém centru Pardubic. V Pernštýnské ulici Vás rádi přivítáme skleničkou exkluzívního šampaňského nebo šálkem dobré kávy. Rádi plníme Vaše sny.

Luděk Slanař, kožešník.